piramit akustik ses yalıtım süngeri Yüzeyi oval piramit şeklinde spesiyal özel üretilmiş ses emici akustik ses yalıtım süngeridir. Yüksek ses yutum katsayısı sayesinde yüksek frekanslı sesleri yutabilir. İyi bir yapıştırma ve uzun ömürlü uygulama için akustik sünger yapıştırıcısı olan solüsyonu önermekteyiz.

Piramit sünger ses yalıtımında, akustik düzenlemelerde, gürültü kontrol ve yankılanma engellemede kullanılan polüretan köpükten imal edilen sünger tipidir. Spesiyal Piramit Akustik Ses Yalıtım süngeri yanmazlık sertifikalı ilgili kurumlarca testlerden başarılı olarak geçmiş ses yalıtım süngerleridir.

 

Akustik düzenlemeler ve akustik ses problemlerini gidermede kullanılır. Tek başına güçlü bir ses yalıtımı sağlamaz, yeterli düzeyde yalıtım sağlamak için epdm bariyerli modelleri veya süngerpan ile ugulanabilir.

Spesiyal Piramit Sünger Teknik Özellikleri

  • Yanmaz I. sınıf Kalite Akustik Üründür
  • Kendiliğinden Yapıştırıcılı Modelleri Mevcuttur.
  • 50 / 60 dansite Yoğunluktadır.
  • Koku Yapmaz, Alev Damlacıkları Oluşturmaz ve Kolay Yıpranmaz.
  • 1 m2' lik Levha Şeklinde Paketinde 10 Adet Bulunmaktadır.

Spesiyal Piramit Sünger Kullanım Alanları

  • Stüdyo ve Ses Kayıt Odalarında.
  • Müzik ve Enstrüman Odalarında.
  • Reji Odalarında ve Ev Sinema Odasında kullanılabilmektedir.

Farklı yoğunluk ve kalınlıklarda üretimi gerçekleştirilebilen bu akustik süngerlerin kendinden yapışkanlı modelleri mevcuttur. Akustik Sünger mükemmel ses yutum değerlerine sahip dekoratif bir görünüme sahiptirler. Koku yapmayan nemlenmeyen yapısıyla kolay uygulanabilirler. Birinci sınıf malzemelerden üretilen akustik süngerler ISO sertifika ve belgelerine sahiptirler.

Akustik ;Spesiyal Piramit Ses Yalıtım Süngeri Görselleri

 Akustik Spesiyal Süngerler akustik düzenleme sağlayarak ortamda etkili bir ses kesintisi sağlayabilmektedir. Etkili bir ses kesintisi olsun isteniyorsa bu akustik sünger arasına epdm kauçuk denilen ses yalıtım malzemesinin lamine edilmesi önerilmektedir. Açık gözeneklere sahip süngerler bir çok alanda kullanılabilmektedir.