piramit akustik ses yalıtım süngeri Yüzeyi piramit şeklinde üretilmiş ses emici akustik ses yalıtım süngeridir. Yüksek ses yutum katsayısı sayesinde yüksek frekanslı sesleri yutabilir. İyi bir yapıştırma ve uzun ömürlü uygulama için akustik sünger yapıştırıcısı olan solüsyonu önermekteyiz.

Piramit sünger ses yalıtımında, akustik düzenlemelerde, gürültü kontrol ve yankılanma engellemede kullanılan polüretan köpükten imal edilen sünger tipidir. Piramit Akustik Ses Yalıtım süngeri yanmazlık sertifikalı ilgili kurumlarca testlerden başarılı olarak geçmiş ses yalıtım süngerleridir.

Akustik düzenlemeler ve akustik ses problemlerini gidermede kullanılır. Tek başına güçlü bir ses yalıtımı sağlamaz, yeterli düzeyde yalıtım sağlamak için epdm bariyerli modelleri veya süngerpan ile ugulanabilir.

Stüdyo, ses kayıt odası gibi ve benzeri hassas mekanlarda oluşturulacak çalışmaların profesyonelliği açısından seslerin kalitesini ve net bir biçimde duyulmasını sağlayan akustik süngerdir. Ses yalıtım ve akustik çözümleme için özel olarak üretilmiş olan piramit sünger yanmaz olarak üretilmiştir. Akustik çözümlemede harika bir performans sağlamaktadır. Yankı, eko, uğultu gibi ses problemlerininde oluşmasını engellemektedir. Ses mühendislerinin özel çalışmalarıyla üretilmiştir. Hammaddesi poliüretan köpük denilen maddedir. Yüksek frekanslı seslerin kontrol edilmesi için epdm ses bariyeri ile birlikte uygulanabilmektedir. Kendiliğinden yapışkanlı olarak üretilebilmektedir. Piyasadaki en kaliteli akustik çözüm sunan süngerler arasındadır.

Ses yalıtım malzemelerinden birisi olan piramit sünger, gözenekleri açık, ses emiş ve yutma özelliği çok iyi olan bir üründür. Genellikle iç mekanların akustik düzenlenmesi amacı ile tercih edilen piramit sünger, düşey ve yatay yönde seslerin yalıtımının sağlanması için oldukça ideal bir malzemedir. Akustik yanmaz özellikte piramit sünger, ses düzenlenmesi ve ses izolasyonunu sizlerin ihtiyaçlarınıza karşın üretilmiştir. Adından da anlaşılacağı üzere, piramit süngerler piramit şeklindedir. Akustik Ses Yalıtım Süngerleri ses izolasyonu ve ses yalıtımı sağlamada başarılı ürünlerdir. Tüm akustik ses yalıtım malzemeleri I. sınıf kalitede ISO Belgelidir.

Piramit Sünger Teknik Özellikleri

  • Yanmaz I. sınıf Kalite Akustik Üründür
  • Kendiliğinden Yapıştırıcılı Modelleri Mevcuttur.
  • 50 / 60 dansite Yoğunluktadır.
  • Koku Yapmaz, Alev Damlacıkları Oluşturmaz ve Kolay Yıpranmaz.
  • 1 m2' lik Levha Şeklinde Paketinde 10 Adet Bulunmaktadır.

Piramit Sünger Kullanım Alanları

  • Stüdyo ve Ses Kayıt Odalarında,
  • Müzik ve Enstrüman Odalarında,
  • Reji Odalarında ve Ev Sinema Odasında kullanılabilmektedir.

Akustik Piramit Ses Yalıtım Süngeri Görselleri

 

Akustik Piramit Süngerler