melamin akustik ses yalıtım süngeri Basotect veya melamin olarak bilinen bu ses yalıtım süngeri ürünü antibakteriyel, yanmaz ve çok hafif ürünlerdir. Ses yutum katsayısı yoğunluğu ile ters orantıda yüksektir.

Düşük dansite, yanmaya karşı direnç ve açık gözenek yapısıyla akustik yalıtım uygulamalarında kullanılan mükemmel ses sönümleme üründür. Otomotiv, beyaz eşya, inşaat sektörlerinde sıkça kullanılırlar. Çekme kopma değerlerinin düşüklüğü nedeniyle özellikle otomotiv sektöründe üzerinde film veya tekstil ürünleri gibi farklı bir taşıyıcı tabaka ile beraber uygulanır.Süngerin yüksek ses sönümleme ve güvenli yanmazlık karakteristiği binalarda ses yalıtım malzemesi olarak kullanılmasını sağlar. Dekoratif olarak tasarlanmış akustik paneller,askılı baffle lar, arkası melamin süngerli asma tavanlar Globe Yalıtımın uygulamalarından yanlız bir kaçıdır.Bu uygulamalar binaların akustik yeteneklerini önemli derecede arttırmaktadır.

 

Normal Akustik Süngerlerden Farkı Düşük Yoğunlukta Olmasıdır, Ses Yutum ve Emiciliği Oranı Aynıdır.

Melamin Basotect Akustik Köpük Teknik Özellikler

  • Piramit, Labirent, Yumurta gibi Formlarda üretilebilir.
  • Yanmaz özellikte I. sınıf üründür..
  • Mükemmel Akustik Özellikleri
  • Beyaz ve Gri Renk seçenekleri mevcuttur.
  • 1m * 2m veya 1m * 1m ebatlarında üretilmektedir.
  • Kendiliğinden Yapıştırıcılı modelleri vardır.

Farklı renk ve modellerde üretilebilen akustik süngerler mükemmel ses yutum değerlerine sahiptirler. Dekoratif olarak tasarlanan melamin süngerler müşteri talebine göre istenilen ebatlarda üretilebilmektedirler. Süngerin yüksek ses sönümleme özelliği ile ses yutum ve emiciliği oranı çoktur. Bu akustik süngerlerin kendinden yapışkanlı modelleri ile ayrıca kullanım kolaylığı sağlanmaktadır. Mükemmel akustik özellikte süngerler birinci sınıf yanmaz ISO sertifika belgelerine sahiptirler. 

Melamin Basotect Sünger Kullanım Alanları

  • Okul binaları, Üniversitelerde.
  • Enstrüman Çalgı Odası Ses Yalıtımında.
  • Piyano Odası, Stüdyo Ses Yalıtımında
  • Hastane EMAR (Mr) Odası Ses Yalıtımında kullanılabilmektedir.

Melamin Basotect Ses Yalıtım Süngeri Görselleri

Yanmaya karşı direnç ve açık gözenek yapısıyla akustik yalıtım uygulamalarında kullanılan mükemmel ses sönümleme üründür. Otomotiv, beyaz eşya, inşaat sektörlerinde sıkça kullanılırlar. Çekme kopma değerlerinin düşüklüğü nedeniyle özellikle otomotiv sektöründe üzerinde film veya tekstil ürünleri gibi farklı bir taşıyıcı tabaka ile beraber uygulanır. İstenilen ebatlara göre üretimi sağlanılan melamin süngerler hahstane okul gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler. Melamin Süngerler esnek ve kolay uygulanabilen yapıya sahiptirler.

Firmamızdan satın aldığınız MELAMİN BASOTECT sünger ve diğer ses izolasyon süngerleri A kalitede üretilen gerekli testlerden başarıyla geçirilmiş sertifikalı ürünlerdir.