ses yalıtım malzemeleriSes yalıtımında ve akustik düzenlemelerde kullanılan tüm ürünler ve zemin parke - şap altı titreşim emici kauçuk ve mantar şilteleri satışımız bulunmaktadır.

Tüm ses yalıtımı malzemelerinin satışlarını tüm Türkiye' ye yapmakla beraber tüm ürünlerin uygulama desteği de sağlamaktayız. Ürünlerimiz sertifikalı ve testlerden geçirilmiş ürünlerdir. Kargo veya Ambar yolu ile ürünlerin sizlere en kısa sürede ulaşmasını sağlıyoruz.

 

Ses yalıtımı uygulamalarında doğru malzeme kullanımı önemlidir. Şikayet ve isteklerinize uygun malzemeler için teknik ekibimizle görüşünüz.

Sünger Ses Yalıtım Malzemeleri

Poliüretan köpükten veya atık süngerlerin tekrar birleşiminden oluşan süngerlerdir. Duvar, Tavan, Zemin gibi bölgelere kolayca uygulanabilen esnek uygulaması kolay ürünlerdir.

Panel Ses Yalıtım Malzemeleri

Ön ve arka yüzeyi akustik kumaş kaplı içinde melamin köpük veya camyünü bulunan dekoratif duvar panelleridir. Paravan, Pano ve Ahşap panel çeşitleri mevcuttur. Paneller genellike eko,yankı gibi ses yutum ve ses emilim sağlayan malzeme olarak kullanılaktadır. Ayrıca dekoratif bir görünüme sahip paneller istenilen alanda uyum sağlayabilmektedir.

Kauçuk Ses Yalıtım Malzemeleri

Zemin, parke ve şap altında darbe,titreşim ve vibrasyon kaynaklı seslerin yalıtımında kullanılan kauçuk maddeli ürünlerdir. Halı, mantar şilte rulo kauçuk olarak kullanılabilmektedir.