Çağrı Merkezleri ve müşteri hizmetleri personelleri için problem kaynağı olan ses sorununu en aza indiriyoruz. Tübitak onaylı ses yutucu sistemlerimizi her geçen gün biraz daha geliştirerek ses problemini minimum seviyeye düşürmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çağrı merkezi sistemleri üzerindeki kablo detaylarını göstermeden sistemin içerisinden geçirerek kabloların problemsiz ve yeni gereksinimler paralelinde değiştirilebilir bir yapıda tasarlayarak daha verimli çalışma alanları için gerekli ortamları hazırlıyoruz.

Masa Seperatörleri

Masa Seperatörleri müşteri istekleri doğrultusunda ofislerde, çağrı merkezlerinde masa ayırıcı olarak kullanılabilen akustik ses yalıtım malzemeleridir. Montajı gayet kolay uygulanabilen seperatörler masalar arasına ayırıcı olarak kullanılarak iş ortamındaki verimliliği artırmak amacıyla kullanılmaktadır. Akustik düzenleme dışında ortamda kabloma yapılacak akslar, priz koyabileceğiniz baza sistemleri, dosyalık, notluk, kalemlik gibi aksesurlarla çalışma alanlarda düzenleme sağlayabilen ses yalıtım malzemeleridir.

Masa Seperatörleri

Bir çok renk seçeneğine sahip masa seperatörleri istenilen ölçülerde oluşturulabilmektedir. Masa Sepeatörleri genellikle çağrı merkezi gibi iş ortamında ses karmaşasının ortadan kalkması için kullanılmaktadır. Akustik düzenleme sağlayarak iş verimini artırabilirsiniz. Tabandan tavana kadar oda bölmeleri, açık ofis sistemlerinde kullanılan seperatörlerin seçimini sizde yapabilirsiniz. Masa Seperatörleri dekoratif bir üründür. Kullanılan mekanda şık bir görüntü sağlayan masa seperatörleri ofisinize ya da iş yerlerinize uygun olarak üretilebilmektedir. Masalar arasındaki ses geçişlerini engelleyerek konsantre bozukluğunu ortadan kaldırabilirsiniz.Masa Seperatörlerinin montajı gayet kolay uygulandığından tercih alanı oldukça geniştir.

Akustik Masa Seperatörleri

Bulunduğu mekanın dokusuna uygun veya sizin özel istekleriniz doğrultusunda montajını yaptığımız seperasyon sistemlerimizle ofislere yönelik yüksek kalitede çözüm üretiyoruz. Kolay montaj yapılabilen farklı modellerden oluşan ürün yelpazemiz içerisine cam, jaluzi ,kumaş, melamin ve ahşap kaplamalı örnekleri bulundurmaktayız. Tabandan tavana kadar oda bölmeleri, açık ofis sistemlerinde kullanılan seperatörlerin seçimini siz de yapabilirsiniz. Masalar arasında ayırıcı olarak kullanılan seperatörler ve modüler seperasyon sistemleri ile ilgili konumlandırmada bütünlük sağlayabilirsiniz. Ekip çalışmasının verimliliğini düşürmemek adına yapılan işlemlerde deneyimli bir alt yapı çalışmamız var. Bunun yanı sıra elektronik malzeme kullanımında ortaya çıkan farklı görsel problemlere de çözüm sunmaktayız. Üzerine kablolama yapabileceğiniz akslar, priz koyabileceğiniz baza sistemleri, dosyalık, notluk, kalemlik, cd'lik gibi aksesuarlarla çalışma alanlarınızın genişlemesine hizmetinizdeyiz.

Son yaptığımız geliştirmeler ile tabandan tavana ses yutan ürünlerimizin verimliliğini ve kullanım imkanlarını arttırdık. Her çağrı merkezinde olması gereken ses standartları için bize ulaşın.