Ofis, çağrı merkezi gibi mekanlarda masalar arasında kullanılabilir. Aynı mekanda çoklu alanlar ayırmaya yarayan akustik panellerdir. Akustik paravanın avantajı hem yer kaplamıyor hem de istediğiniz konumlamayı herzaman farklı açılarada yapabilir olmanız. Akustik paravan çeşitli renk alternatifleri sunmaktadır. Kullanılacak olan alanlarda ses akustiği sağlamaktadır. Akustik paravan uygulaması yaptırmak istiyorsanız eğer Aksa Akustik ile iletişime geçin.

Akustik ParavanAkustik Paravan

Ses Yalıtımı için kullanılan malzeme birinci kalitede üretilen üründür. Akustik Paravanlar alüminyum içerisinde cam yünü koyulmak itibariyle koyulmak itibariyle elde edilmektedir.Akustik paravanlar, alanları istenildiği şekilde bölümlendirmede kullanılan, dekoratiflik ve ses akustiği sağlayan modüler paravanlar, farklı renk alternatifleriyle benzersiz çözümler sunmaktadır. 

Akustik Paravan

Bu panellerin bir başka özelliği ise birbirlerine bağlabilir olmasıdır. Yani alan büyültmek yada tam tersi küçültmek isterseniz montajını yapan firmayla irtibata geçerek montaj edebilir yada söktürüp farklı bir model aynı akustik paravan üzerinden yaptırabilirsiniz. Buda size defalarca binlerce liralık maliyetten kurtarmaktadır. Telefonlarımızı arayarak sizde akustik paravan siparişi yada uygulması talebinde bulunabilirsiniz.

 

 

Akustik Paravan